KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11898252
nr 1189 8252
Färgetsning
Signerad, 1971,52/100. Motivet: 11x64
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 juni 2018
kl 18:31:48
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)